Regulus Black

17. srpna 2007 v 17:55 |  Blackové
Narozen: 1961?
Zemřel: 1980 (Podle Lupina přežil jen několik dní potom co "dezertoval" z řad Smrtijedů --HBP6)

Regulus byl Siriusův mladší bratr. Na rozdíl od něj byl Reguluj miláček jejich rodičů, protože sdílel předsudky svých rodičů ohledně čistokrevnosti; brzy po opuštění Bradavic se spojil se Smrtijedy. JKR řekla: "Regulus se dostal moc hluboko. Stejně jako Draco. Přitahovalo ho to,ale realita byla jiná, ovládlo ho to."

Mnoho fanoušků má podezření, že by snad mohl být tajemným 'R.A.B.', který ukradl viteál - medailon. Jeho iniciály odpovídají natolik, nakolik jsme schopni říct, a Jo potvrdila, že Reguluj může být "dobrá cesta" jak R.A.B identifikovat.

Význam jména
Regulus = "malý král";souhvězdí ve Lvu. Regulus bylo také příjmení Marca Atilia Regula, známého Římského vlastence/mučedníka který byl utýrán k smrti.

Původ: Čistokrevný.
Rodina všeobecně: "Vznešený a starobylý rod Blacků" datujeme od pozdního Středověku; potomci Phinease Nigelluse Blacka, Bradavického ředitele. Jeho rodiče jsou přesvědčeni, že být Blackem tě dělá "prakticky králem."
Matka: Zemřela 1987; její portrét je trvale připevněn v hale domu Blacků.
Otec: Nejmenovaný čaroděj, který silně opevnil dům rodiny Blacků na Grimmauldově náměstí 12.

Prarodiče: Dědeček Black, který byl oceněn Merinovým řádem 1. třídy za "Služby Ministerstvu").
Tety, Strýčci: Strýc Alphard, který Siriusovi odkázal své jmění a teta Elladora, která začala tradici stínání domácích skřítků, kteří byli příliš staří na to, aby udrželi tác s šálky..
Sestřenice: Narcissa (Blacková) Malfoyová, Andromeda (Blacková) Tonksová, Bellatrix (Blacková) Lestrangeová. Andromedina dcera je Nymphadora Tonksová a syn Narcissy je Draco Malfoy. Arthur Weasley je bratranec z druhého kolene. Vzdáleně příbuzný Molly Weasleyové.
Rodinné motto: Toujours pur ("Vždy čistý"). Rodinný znak je zmíněn, ale nepopsán.
Sourozenci: Sirius Black.
Umístění rodného domu: Grimmauldovo náměstí 12, Londín.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama