Květen 2008

7.spřátelený blog

9. května 2008 v 18:26 | Hermiona Granger |  spřátelené blogy
Můj další spřátelený blog je jak také o HP najdete ho zde ! Blog je opravdu skvělý!!!
Omlouvám se ti za spožděnost tento týden nebyl nějak čas !Udělala jsem ti jeden mega pěkný diplom jenže tam nešel dat prt byl moc velký a když jsem ho zmenšila tak zas byla blbá kvalita tak jsem si řekla ,že se na to vykašlu no kdybys ten diplomek tak hodně chtěla tak já ti nějaký vytvořím neni problém teď nějak nestíhám zas :-))......tak promin

Omluva

4. května 2008 v 17:45 | Hermiona Granger |  Tento blog
Ahoj jelikož už musím pustit bráchu tak se všem (ještě nepřidaným) spřáteleným blogům omlouvám přidám si vás pozdějc a diplomek bude taky :-)...tak se oprosím nezlobte vzala jsem si moc velký sousta prt nestíhám!

6.spřátelený blog s

4. května 2008 v 17:43 | Hermiona Granger |  spřátelené blogy
Můj 6.spřátelený blog s Verky je ->tady<- !Blog je hlavně o hercích a postavách HP !Je moc pěkný juknite na něho :-)
Snad se bude líbit :-)

Zjištění

4. května 2008 v 16:01 Tento blog
Ahojte zjistila jsem ,že v rubrikách mám pěkný bord*l !Takže budu dělat rekonstrukci blogu takže mě prosím omluvte nebudu moc dávat nové články!

Nový herec v HP

4. května 2008 v 15:43 | Hermiona Granger |  HP-6
V Harrym Potterovi 6(Princ dvojí krve)si mladého Luciuse Malfoye zahraje Tony Coburn.
Krátký rozhovor najdete v článku:

5.spřátelená blog s Ginny Grint

4. května 2008 v 15:37 spřátelené blogy
Můj 5.spřátelený blog je s Ginny Grint.Blog je hlavně o HP a spooustě další.Vak se sami podívejte bloček je fakt pěkný :-) .Blog je
Diplomek je tady snad se bude líbit :-)

NKÚ Harryho Pottera

4. května 2008 v 15:31 Harry Potter->Daniel Radciffle
zdroj- orderofthephoenix.blog.cz4.spřátelený blog s majou

4. května 2008 v 13:36 | Hermiona Granger |  spřátelené blogy
Můj 4. spřátelený blog je jak jinak zas o HP :-D ...je v něm spoustu zajímavostí co se Bradavic tíče hercíh atd. určo se tam juknite je fakt supr :-).Odkaz blogu je ->tady<- !
Diplom je taky ale trochu jsem ho odflingla bratr mě totiš pořád buzeruje at ho pustím udělám ti nový eště!!

Narozeniny Erica Sykesa

4. května 2008 v 13:29 | Hermiona Granger |  Narozeniny
Eric Sykes,který hrál starého muže hned na začátku filmu ve snu Harryho,ve 4.pokračování HP ságy s podtitulem Ohnivý pohár .Dnes oslavil své naprosto úchtvatné 85 narozeniny.Eric se narodil v roce 1923.
Všechno nejlepší Ericu :-))
SnitchSeeker.com+překlad z AJ!

harry potter 7 trailer BIG SPOILERS

4. května 2008 v 11:22 | Hermiona Granger |  videa

3.spřátelený blog

4. května 2008 v 11:14 | Hermiona Granger |  spřátelené blogy
Ahoj můj další-. spřátelený blog je také o HP ,je v něm spoustu herců,ale také je o Bradavicích - lektvarech ....apod.Však se poddívejte blog je fakt pěkný !Odkaz je ->ZDE<- . A jak jsem slílbila i diplomek !
Ten je tady:
Doufám ,že se aspoň trochu líbí!

Vlkodlačí lektvar

3. května 2008 v 14:59 | Hermiona Granger |  Lektvary

Vlkodlačí lektvar

Přísady: vlkodlačí chlupy, Měsíček Rolní, blána z dračího srdce, žíně z Jednorožce, pero z Fénixe
Příprava: z rozmixované blány, žíně a pera vytvoříme hustou kaši, kterou rozředíme vodou, ve které jsme předtím nechali vyluhovat Měsíček Rolní, natrhaný za prvního úplňku v měsíci. Lektvar uvedeme do varu a vaříme devět dní. Potom přihodíme devět vlkodlačích chlupů a necháme vychladnout. Lze připravovat pouze ve zlatém kotlíku.
Efekt: kombinací tří nejmocnějších čarovných substancí vzniká lektvar tak účinný, že dokáže potlačit i destruktivní chování vlkodlaka, který se po požití chová jako klidný pes.

Příběh o Potterovi je samé blábolení, řekl soudce Rowlingové

3. května 2008 v 14:58 | Hermiona Granger |  J.K.Rowlingová
Britská spisovatelka J. K. Rowlingová si od amerického soudce, od něhož očekává zákaz neautorizované encyklopedie svého příběhu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, nevyslechla právě přívětivá slova. Soudce Robert Patterson označil její práci za hatmatilku. Napsal o tom britský deník The Times.


Rowlingová u newyorského federálního soudu žádá o zastavení publikace Lexikonu Harryho Pottera, encyklopedie postav, míst a kouzel z příběhů jejích knih.
Soudce Patterson si myslí, že by vydání encyklopedie nemuselo být na škodu. Řekl Rowlingové, že četl polovinu prvního dílu Harryho Pottera svých vnoučatům, ale v kouzelném světě v něm popsaném se nevyznal. Stránky byly zaplněny divnými jmény a slovy, které by v jakémkoliv jiném kontextu byly zmatečnými bláboly.
Rowlingová tvrdí, že obvykle podporuje knihy jiných autorů o jejích příbězích. Lexikon, který připravil 50letý někdejší knihovník Steven Vander Ark, prý ale jen vyplenil její prózu a znovu ji přetiskl.
Rozhodnutí soudu se v nejbližší době neočekává.

Potter.net


Rozhovor s Emmou

3. května 2008 v 14:39 ->Rozhovory<-
Hojky našla jsem docela dlouhý rozhovor s Emmou !Tak si ho určo přečtěte je fakt dobrý!
Řád Fénixe je hodně temný film. Cítila jsi to při natáčení?
Ano, zápletka se temně vyvíjí a v tomhle filmu je také více mučení. Ale mnoho z těchto propastí a temnoty je zásluhou Davida Yatese, režiséra. On je moc emocionální a puntičkářský.
Myslíš, že filmy HP ovlivnily tvá teenagerovská léta? Necítíš, že jsi ztratila své nejlepší roky života?
Ano a ne. Nemám potřebnou volnost pro můj věk. Nemůžu dělat všechno co bych chtěla.Je těžké rozhodnout se co je správné, jsem neustále ve středu pozornosti, dokonce i ve škole.Musím si dávat větší pozor, ale nestěžuju si. Nakonec, možná je to i dobře.
Už jsi někdy přemýšlela o hraní tvé role?
Ano, několikrát. Někdy mě z toho bolí hlava. Natáčení zabere hodně času a je to náročné. Mám pochybnosti, když se zamyslím nad tím že tomu obětju všechen čas, který bych mohla trávit se svými přáteli a rodinou.
Co ti během natáčení nejvíc zchází?
Nemůžu být často doma a mám opravdu hodně málo volného času, protože mám spoustu práce ze školy, kterou musím dohánět. Tahle životní zkouška způsobuje, že si uvědomíš důležité povinosti velmi brzo.Moc brzo, možná. Ale zpátky, necítím se jako oběť. Po všech těch letech je pro mě pořád ještě moc zábevné přecházet zpátky z Hermiony na Emmu a z Emmy na Hermionu.
Jak stíháš natáčení a školu?
Během natáčení mám domácího učitele. A vždycky když mi rozvrh dovolí, vracím se zpátky do školy dohonit co sem zameškala. Jediným řešením je rozhovor s mými učiteli po hodině a také je to pro mě těžší než pro ostatní.
Myslíš si, že budeš hrát ve filmech i po dokončení HP filmů?
Ano.Tak dlouho dokud mi budou nabízet role ve filmech, které se mi budou líbit.
Jakou roli bys chtěla hrát?
Ráda bych hrála v jemných filmech pro ženy, které procházejí těžkým obdobím a nenávidí muže.A také příběhy spojené s realitou.
Bojíš se toho, že budeš dostávat stejné role?
Ne, protože se fyzicky změním. Dokud jsem teenager hraju role malých dívek. Budou mě vidět jako Hermionu.Ale jakmile se stanu ženou, veřejnost už mě tak nebude chtít vidět. Alespoň doufám, že mě lidé nebudou brát stejně.Jsem šťastná, že můžu hrát Hermionu, dalo mi to prvotní zkušenosti. To mi moc pomůže rychle se rozvíjet a zlepšovat se tak v práci.
Jak stíháš se slávou běžné denní aktivity?
Je to těžké stíhat už od doby co jsem byla dítě.Neznám nic jiného, sláva pro mě není problém. Je dobré začít mladý.V jedenácti je neuvěřitelné být uznávaný a známý.Později si na to zvyknete.
Od té doby co ses stala hvězdou, chovají se k tobě tví kamarádi jinak?
Mí skuteční kamarádi, ne. Ale lidé, kteří mě neznají nevědí jak mají reagovat.Ale ve škole jsou na mě zvyklí. Vidí mě každý den, nemyslí na Hermionu a jednají se mnou pořád stejně.
Záleží ti stejně jako Hermioně, na tvých přátelích?
Ano, jejich přátelství je pro mě moc důležité.Praví přátelé jsou pro mě prioritou.
Jak zůstáváš v kontaktu se svými kamarády během natáčení?
Je to věc organizace, motivace a... emailů!
Jeví o tebe kluci větší zájem když jsi slavná?
Ne. Kluci neví jak ke mě mají přistupovat.A i bez toho, jsem hodně nezávislá pro to pro ně musí být těžké oslovit mě.
Uvědomí si nakonec Ron a Hermiona co k sobě cítí?
Nevím to jistě. Nemůžu nic říct, protože jsem nečetla HP and the Deathly Hallows.
Kdybys nebyla herečka, co bys chtěla dělat?
Myslím, že mám hodně zálib.Pořád mám problém s tím co budu dělat.Moji rodiče jsou oba dva právníci, ale nemyslím si, že bych se jím stala.
Čím jsi chtěla být, když jsi byla malá?
Herečkou.
Za co si utratila svoje první vydělané peníze?
Všechny vydělané peníze mám uložené na bankovním účtu než budu plnoletá. Ale každý týden dostanu malou sumu peněz, za které si pak koupím laptop.
Jaké jsou tvé koníčky?
Ráda lyžuju, ráda jsem se svými přáteli a rodinou a také si s nimi ráda diskutuju.Chodím do kina nebo poslouchám hudbu.
Užíváš si cestování?
Ano, opravdu ráda létám letadlem a jsem za několik málo hodin na opačné straně světa.Nedávno jsem spolu s mými rodiči navštívila Skotsko. Čínu, Japonsko a Maďarsko kvůli propagaci filmů. V Číně a Japonsku jsem zůstala dlouho, protože mě tyhle země fascinují.V USA, také kvůli propagaci.Co dál? Ó ano, Francie. To je země ve které hrozně ráda trávím svůj čas. Také jsem ale navštívila Amsterodam, Rusko a Maledivy.
Jaká byla nejzajímavější otázka, na jakou se tě ptali fanoušci?
Poslala jsem mu 50 liber které jsem nechtěla v restauraci. Ptali se mě jestli nepodepíšu talíř. A taky jestli se nepodepíšu na čísi kůži.
Jak reagují lidé, když tě vidí v ulicích Londýna? Ječí nebo se tě dotýkají?
Lidé ve Spojeném království jsou moc zdvořilí. Američani mají sklony k jekotu, potlesku a dělají kolem toho hodně, dovedou být trapní.
Když půjdeš na univerzitu, napadá tě co budeš studovat?
Filozofii nebo Anglickou literaturu.
Jak se tví rodiče vyrovnávají s tím, že je jejich dcera slavná?
Ze začátku s obtížemi a pochybnostmi.Ale časem si na to zvykli. Pro mé rodiče není znepokojující uznat, že je jejich dcera slavná v jedenácti letech, zvlášť když mi to zlepšuje pracovní podmínky a zlepšuje reputaci a bulvár není zrovna povzbudivý. Ale jsou na mě hrdí.
Myslíš si, že tě úspěch změnil?
Až do nedávna jsem nebyla tak šťastná.Své šťastné hvězdě děkuju každý den. Je zázrak, že mě vybrali ze stovek kandidátů.Přemýšlím o dalších talentovaných hercích, kteří nemají tak dobrou práci a to mě utvrzuje v tom, že jse opravdu šťastná.
Byla jsi fanouškem HP dřív než tě vybrali?
Ano, když mě vybrali byla jsem uprostřed třetí knihy.
Co jsi udělala pro to, aby tě vybrali pro roli Hermiony?
Odpovídala jsem jejich představám o Hermioně. Způsob jak jsem ji hrála a můj vzhled. Ale myslím, že pro ně bylo rozhodující jak dokonale jsem byla s rolí spojená a mé vlastní pojetí Hermiony.Hned jak viděli mě, Rupperta a Dana pohromadě, viděli v nás trio byli jsme od začátku perfektně sehraní. Později jsme se stali přáteli nejen do konce série.
Co si myslíš o hraní Dana Radcliffa ve hře Equus a že v ní účinkuje nahý?
Je to od něj moc odvážné. Obdivuju ho pro jeho odvahu vůči kritikům a riziku, že mu to pokazí pověst. Popularitu nepotřebuje, nepotřebuje se cítit ani jako kluk z plakátů.Vzal tu roli jednduše proto, že v ní věřil.
Koho by sis sebou vzala na opušťený ostrov?
Dana, pravděpodobně.Je hodně upovídaný a chtěl by mě zachránit před nudou. Ale proč ne Ruppert? Je hodně zábavný, dokáže mě rozesmát.

Cvik Emmy->Hermiony

2. května 2008 v 21:58 | Hermiona Granger |  videa
Hermiona alias Emma se cvičila

Snape v akci :-D

2. května 2008 v 21:54 videa
Heh mega nemožu .Na to video se jukněte je fakt medný :-D

Emma Watson v jiném filmu

2. května 2008 v 21:41 Emma Watson
Ahojky dala jsem sem článek ,který je z jiného blogu a nestihnu to ani přepsat tak se prosím nezlobte !!
Nový TV film Emmy Watson Ballet Shoes poběží na stanici BBC už za několik dní a sice na Vánoce! Není tedy divu, že se na internetu objevují neustále nějaké nové informace, fotky a teď už dokonce i video!

Pokud čtete o Ballet Shoes poprvé, tady máte stručné info: Film je podle románu Noela Streatfeilda, který vypráví o třech sestrách-sirotcích Pauline (Emma), Petrova (Yasmin Paige) a Posy (Lucy Boynton) Fossil, které si adoptoval profesor Matthew Brown (Richard Griffiths, také Vernon Dursley) a jeho příbuzná Sylvia (Emilia Fox). Píše se rok 1930 v Londýně.
A teď už jen výtahy z článků:
- Pokud jde o Emminu budoucnost, nyní by se Emma ráda nadále věnovala herectví. Jak si jistě pamatujete, není tomu tak dávno, co prohlašovala, že si v HP6 a 7 nezahraje, protože se chce věnovat studiu a později jít na univerzitu. Emma řekla: "Točila jsem pro BBC, jmenuje se to Ballet Shoes, v létě. Moje zkušenosti z Harryho Pottera mi opravdu pomohly. Myslím, že mě to přesvědčilo, že toto je to, kde jsem chtěla být a že tohle je to, co bych chtěla dělat: Že chci přece být herečka. Řekla bych, že jsem potřebovala jiné zkušenosti, než jen Harryho Pottera..." Vypadá to, že Emma jen potřebovala změnu. Pořád si to totiž vychvalovala.
- Příběh je "o třech snech a třech dívkách". Pauline se touží stát herečkou, Petrova (s poněkud netradičním snem) chce být pilotkou a Posy baletkou. Jenže jejich strýc Matthew zmizí a peníze dochází. Dívky se musí o sebe postarat samy. Jejich snaha vyvážit osobní ctižádost potřebou přežít fyzicky, citově a finančně, ukáže se film dojemně a komicky zároveň.
- O třech hravních představitelkách včetně Emmy: "Naše tři mladé herečky přinesly takovou žádost, spontánnost a realismus k jejich charakterům."
- A teď něco o tom, jak si Emmu štáb vybral. Ukázalo se, že vybrat představitelku, která by hrála Pauline byla nejtěžší: "Dívali jsme se po každé světlovlasé herečce v Londýně, ale ani jedna z nich nebyla ta pravá." V zoufalství producenti zorganizovali konkurz. Víc než sto dívek se ucházelo o roli Pauline, ale žádná neuspěla. Když Emma o roli projevila zájem, producenti byli potěšeni a tak Emma pozvala Sandru Goldbacher na šálek čaje a roli měla v kapse. " Emma je ideální pro Pauline," říká Goldbacher. "Má jemnou auru, která vás nutí k zájemnému pohledu." Emmě se navíc líbilo, že si je s Pauline podobná.
- "Opravdu jsem to milovala, bylo to tak zábavné a skutečné. Také to bylo krásně napsané," říká Emma a též dodává, že její nejlepší scéna je, jak Pauline pláče noc před premiérou jejího prvního filmu. Emma se též nechala kdysi slyšet, že má strach aby roli zvládla. Ale podle producentky Heidy se Emma bát nemusí: "Emmin výkon v Ballet Shoes je odhalení. Zraje rychle jako mladá žena a herečka - její práce je citlivá, důvtipná a inteligentní." Emma si prý nikdy nestěžovala, i když byla bílá vyčerpáním.

Emma v akci

2. května 2008 v 21:37 videa
Emma v akci